O nás


 

Spoločnosť Marcel Sitarčík - MARS vznikla v roku 1993, na trhu však pôsobí ako obchodné zastúpenie firmy FENESTRA Sk spol. s r.o. od roku 2002. Spoločnosť je výhradným dodávateľom a obchodným partnerom spoločnosti FENESTRA Sk spol. s r.o. v oblasti plastových a hliníkových výrobkov. Svojim zákazníkom poskytujeme kvalitné výrobky, ktoré dokážu uspokojiť aj najnáročnejších klientov.

Ponúkame plastové okná, plastové dvere a hliníkové okná, hliníkové dvere vyrábané v špičkovej kvalite z najkvalitnejších materiálov firiem REHAU a SCHÜCO. Plastové a hliníkové konštrukcie sú vyrábané najmodernejšími veľkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Sturtz, Aluma, Machinery a Elumatec.

Od roku 2015 sme rozšírili naše portfólio produktov o predaj rámového zasklievacieho systému balkónov a logií od firmy Cb – mont s.r.o., bezpečnostných dverí Fornox a Sofia, garážových brán a exteriérových žalúzií Kasko. Biolklimatické pergoly montujeme od roku 2021.

Pri predaji, poradenstve, ako aj  servise kladieme vysoký dôraz na osobný prístup k zákazníkovi. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradým cieľom a pre jeho dosiahnutie robíme maximum.